W naszej Parafii działa Koło Misyjne Dzieci, do którego należy 20-cia uczniów, opiekunem grupy jest Siostra Katechetka ze Zgromadzenia Sióstr Michalitek.

Celem ich spotkań jest zainteresowanie dzieci działalnością Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci i ukazanie możliwości współpracy w działalności misyjnej oraz pogłębianie wiedzy religijnej w szczególności w zakresie chrześcijańskiego powołania misyjnego, poznawania kultury i obyczajów mieszkańców innych kontynentów, uświadamianie równości wszystkich ludzi niezależnie od ich pochodzenia oraz rozwijanie umiejętności wykorzystania własnych talentów w służbie potrzebującym.

Każdego roku w okresie Bożego Narodzenia Kolędnicy Misyjni odwiedzają Parafian. Do Dzieła Misyjnego włączonych jest około 20 osób dorosłych z naszej Parafii, które od 14-tu lat wspierają finansowo misje w Kamerunie.

• 4 marca - Święto św. Kazimierza, królewicza
  • 10 marca - Pierwsza Niedziela Wielkiego Postu