III Piknik Parafialny - DZIĘKUJEMY!
fot. Radosław Jermak

Najważniejsze ogłoszenia z XXXII Niedzieli Zwykłej - 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez RP – 11 listopada 2018:

• W związku z potrzebą duszpasterską, Ks. Abp. Adam Szal zwolnił ks. Janusza Zagóla z obowiązków wikariusza parafii Jedlicze i mianował go Administratorem parafii Tylawa. Równocześnie z dniem dzisiejszym mianował wikariuszem naszej parafii ks. Marka Dudę, którego serdecznie witamy i życzymy owocnej pracy w naszej wspólnocie. Ks. Januszowi dziękujemy za pracę w parafii i życzymy wielu łask Bożych na samodzielnej placówce.
  • W czwartek adoracja Najśw. Sakramentu o godz. 16.00, różaniec i wypominki o godz. 16.30.
  • Spotkanie Akcji Katolickiej w poniedziałek o godz. 18.00.
  • Spotkanie formacyjne przed Bierzmowaniem dla klas VII we wtorek o godz. 17.00.
  • Spotkanie Rodziny Szkaplerznej w środę na cmentarzu. Zbiórka przy kościele o godz. 15.40.
  • W Domu Ludowym w Długiem będą zbierane ofiary na budowę kościoła w środę, w godzinach od 16.00 do 18.00.
  • Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby parafii i Dom Księży Emerytów Emaus w Korczynie.

Czytaj więcej: Ogłoszenia

flaga